Home / Спортски настани / Спортски настани / Успех во понатамошните натпревари

Успех во понатамошните натпревари

Веб порталот www.kineziologija.mk, на машката ракометна репрезентација им посакува успех во преостанатите два натпревари на европското првенство  кое се одржува во Србија. Напред Македонија !!!

 

проф. Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu