Текст за порталот

За првиот едукативен спортски портал текст објави и најтиражниот дневен весник во Република Македонија, весникот “Дневник“ (година XV, бр.4415 од 16.11.2010 год.)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu