Home / Методика на ФЗО / Методика на ФЗО / Удар со внатрешен дел на стопалото

Удар со внатрешен дел на стопалото

Во овој прилог Ви ја преставувам методската постапка за обука на ударот со внатрешен дел од стопалото во рамките на фудбалската игра. Целокупниот приказ за реализација на наставниот час можете да го симнете тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu