Home / Спортски настани / Спортски настани / Летовање во Охрид и Црна гора

Летовање во Охрид и Црна гора

Извидничкиот одред “Димитар Влахов“ Велес организира летовањa на Црногорското приморје и тоа во Суто море, Буљарица, Чањ и Бечичи и на Охридското езеро во извидничкиот центар Охрид.Летовањето е организирано преку ТА “Скаут“ од Скопје. За сите летовања нудиме плакање на рати. Сите информации за горенаведените дестинации можете да ги добиете во просториите на извиднички одред “Димитар Влахов“ секој ден од 10.00 до 13.00 и од 18.00 до 21.00 часот или на 070 265 250 и 072 274 070 и на  www.skaut.com.mk.

Ве очекуваме.

 

 

www.kineziologija.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu