Stretching

За наставниците, тренерите, рекреаторите, во следниот прилог можете да најдете повеке комплекси на вежби за истегнување со тополошко и функционално објаснување.  И овој комплекс на вежби е подготвен од проф. Златко Гуцев. Целокупниот материјал можете да го најдете тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu