Одиме за Лондон !!!

Веб порталот www.kineziologija.mk на машката  ракометна репрезентација им посакува успех во натпреварите  за квалификации за летните олимписки игри во Лондон 2012.  Напред Македонија !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu