Фитнес програма

На сајтот на kineziologija.mk од страна на професорот по спорт и спортски активности Златко Гуцев беше понудена Фитнес програма за правилно вежбање.
Во продолжение ви ја преставуваме целата програма која што можете да  ја симнете тука. Покрај оваа програма во наредните денови ке следуват уште неколку програми изработени од проф. Гуцев.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu