Дипломи

За потребите на натпреварите во рамките на системот на натпревари  предвиден со програмата на Сојузот на училишен спорт – Велес и општинските лига натпревари во кошарка, футсал, ракомет и одбојка,а за победниците  и освојувачите на трите први места можете да поделите и дипломи. Готовите дипломи можете да ги симнете тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu