Home / Спортски настани / Спортски настани / Честит Божик …Христос се роди

Честит Божик …Христос се роди

Редакцијата на www.kineziologija.mk на сите граѓани во Република Македонија од православната вероисповест им ги честита престојните празници Коледе, Бадник и Божик ….со желба за здравје, среќа, бериќет, семејна хармонија … Христос се роди … навистина се роди . За многу години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu