Пилатес

Во рамките на оваа информација во целост  ви ги пренесуваме ставовите и мислењата за Пилатесот како модел на физичка активност, подготвени од професорот Златко Гуцев. Неговата презентација можета да ја симнете тука – клик !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu