Home / Спортски настани / Спортски настани / Наставникот е носител на промените

Наставникот е носител на промените

Во рамките на прославата на Националниот празник 24 Мај- Денот на браќата Кирил и Методиј, Општина Велес организира промоција на книгата “Наставникот е носител на  промените“ од Божидар Јовиќ. Промоцијата ке се одржи на  20 мај 2011 год. (петок) во Ликовниот салон.  Промотори на книгата ке бидат проф. д-р Красимира Илиевска и и проф. д-р Методија Стојановски.

 

проф. Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu