Home / Спортски настани / Честит 8 март – Денот на жената

Честит 8 март – Денот на жената

8martРедакцијата на веб порталот www.kineziologija.mk,  на сите припаднички од понежниот пол им го честита Мегународниот ден на жената 8ми Март, денот кога се  одбележува борбата на жените за економска,  политичка и социјална рамноправност со мажите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu