Home / Спортски настани / Честит 24 мај

Честит 24 мај

241462Нека ни е честит најсветлиот празник 24 мај, нека ни е честита писменоста! Редакцијата на веб порталот www.kineziologija.mk Ви посакува знаење, мудрост и љубов кон науката кои ќе Ви помогнат  да се борите со задачите и предизвиците кои ги носи животот. Да биде свето името на Св. Кирил и Методиј! Честит празник на сите Македонци!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu