Home / Спортски настани / Честит и среќен Божик

Честит и среќен Божик

Редакцијата на веб порталот www.kineziologija.mk на сите свои читатели и соработници им посакува весели и среќни Божикни празници со желба за здравје, среќа, успех, благосостојба и семејна хармонија –

ХРИСТОС СЕ РОДИ !!!

 

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu