Home / Спортски настани / Честит Божик

Честит Божик

Редакцијата на веб порталот  www.kineziologija.mk  на сите свои читатели и  5541140-this-christmas-tree-has-a-sports-theme-going-with-soccer-being-the-main-point-with-soccer-ball-lightсоработници им посакува весели и среќни Божикни празници  со желба за здравје, среќа, успех,  благосостојба и семејна хармонија – ХРИСТОС СЕ РОДИ !!!

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu