Home / Спортски настани / Среќна Нова 2018 и весели Божикни празници

Среќна Нова 2018 и весели Божикни празници

Здружението Центар за Кинезиологија – Велес и редакцијата на веб порталот www.kineziologija.mk на сите свои членови, читатели и соработници им посакува Срекна Нова 2018  година и весели и среќни Божикни празници со желба за здравје,  среќа, успех, благосостојба и семејна хармонија.

 

Претседател

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu