Home / Спортски настани / Среќна Нова 2016

Среќна Нова 2016

Редакцијата на веб порталот www.kineziologtopka_2016ija.mk  на сите свои читатели и  соработници им посакува Срекна Нова 2016  година и весели и среќни Божикни празници  со желба  за здравје, среќа, успех, благосостојба и семејна хармонија.

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu