Home / Спортски настани / Среќна нова 2015

Среќна нова 2015

Рxmas2014едакцијата на веб порталот www.kineziologija.mk  на сите свои читатели и  соработници им посакува Срекна нова 2015  година и весели и среќни Божикни празници  со желба  за здравје, среќа, успех, благосостојба и семејна хармонија.

 

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu