Home / Спортски настани / Среќен Бадник, честит Божик

Среќен Бадник, честит Божик

Здружението Центар за Кинезиологија – Велес и редакцијата на веб порталот  www.kineziologija.mk на сите свои членови, читатели и соработници на  од православната вероисповест им ги честита  престојните празници Бадник и Божик со желба за здравје, среќа, успех, благосостојба и семејна хармонија.

Христос се роди … навистина се роди .  За многу години

 

Претседател

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu