Home / Спортски настани / Се зголемува поддршката и на нашата Facebook фан страница

Се зголемува поддршката и на нашата Facebook фан страница

logo1Почитувани кинезиолози, кинезиолошки рекреативци, спортисти, љубители на движењето и кинезиолошката едукација. Се стекнавме со повеќе од 3000 поддржувачи и  на нашата Facebook фан страна. Потрекепено со нашиот веб портал продолжуваме да ја унапредуваме кинезиологијата како наука. Ви благодариме на поддршката. Како редакција ги бараме вашите активности и предлози. Напишете ни ги вашите искуства. Да ги споделиме со другите. Бидете активни.

Кинезиологија.мк ТИМ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu