Home / Видео / Осум минутен тренинг

Осум минутен тренинг

vezba2Овој вид на тренинг не е лесно да се издржи, но сепак многу е сигурно дека пет пати помалку е полесно од еден целосен тренинг. Она што е нај важно е дека ако издржите сигурно ќе имате мали стомачни “плочки“. Ако не можете во прв момент да го поминете целокупниот предложен видео запис со должина од 8 минути, започнете со кондициска подготовка. Оваа видео статија е дизајнирана за оние кои немаат време за целосен тренинг, а сакаат да ја зголемат својата физичка подготвеност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu