Home / Видео / Одбојкарски тренинг

Одбојкарски тренинг

 

VolleyballВо видео прилогот ќе можете да  видите дел од методската постапка за обука и на дел од техничко-тактичката подготовка на еден играч во рамките на одбојкарската игра.

 

проф. Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu