Home / Стручни Теми / Здрава храна и спорт за правилен раст и развој

Здрава храна и спорт за правилен раст и развој

Во рамките на оваа статија Здружението Центар за Кинезиологија Велес Ви ги претставува ставовите за спојот помегу здравата храна и спортот за правилен рас и развој. Презентацијата можете да ја видите тука: https://kineziologija.mk/wp-content/uploads/2019/10/Zdrava-hrana-i-sport.pdf

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu