Home / Видео / Вежби за совршени раце

Вежби за совршени раце

raka2За да имате совршено дефинирани мускули на вашите горни екстремитети – на вашите раце, почнете да ги практикувате комлекс вежбите преставени во овој прилог, а со тоа ќе имате совршено  моделирани раце.

 

 

 

 

 

 

 

м-р Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu