Home / Колективни спортови / Ракомет / Ракометен тренажен процес

Ракометен тренажен процес

За да се унапреди способноста за експлозивни активности  во текот на тренажниот процес на ракометната игра, а подпомогнато со stretching  за ракомет, нудиме комплекс на целокупен тренинг. Целта на овој тренинг е развој на  способност за брзо релаксирање и  повторување на експлозивните активности. Комплексот можете да го симнете тука.

 

 

проф. Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu