Home / Спортски настани / Добиена Благодарница за промоција на Вардарска регата

Добиена Благодарница за промоција на Вардарска регата

diploma0001Веб порталот Кинезиологија.мк, од страна на извршниот одбор на здружението Вардарска регата “Гемиџии“ доби Благодарница за афирмација  и придонес во организирањето на регатата “Гемиџии 2013“. Со ова се докажува дека единствениот спортски портал во Велес во целост ги поддржува и промовира спортските настани во Општината.

проф. Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu