Home / Исхрана на спортистите / Вашиот организам

Вашиот организам

metabolizam_malaИзборот е Ваш, какви “работници“ ќе работат во вашата внатрешност, во вашиот организам, какви “работници“ ќе работат за Вас. Од Вашиот избор ќе зависи вашиот квалитет на живот, од вас ќе зависи вашето здравје, а со тоа и должината на Вашиот живот.

Добро размислите.

проф. Ангелче Гушев

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu